Feyond Sports mund të plotësojë nevojat për grupe të ndryshme klientësh me produkte të ndryshme të furnizimeve të golfit.

Gjuhe
PRODUKTET
LEXO MË SHUMË
Në ditët e sotme, ne shesim dhe prodhojmë të gjitha llojet e produkteve sportive të golfit.
Praktika e Golfit me HighQuality duke copëtuar Netin me Shumicë- 深圳 市 飞 羊 运动 用品
Praktika e Golfit me HighQuality duke copëtuar Netin me Shumicë- 深圳 市 飞 羊 运动 用品
Rrjeti i Praktikave të Golfit Feyond është ideal për të gjitha nivelet, ideal për fillestarët e golfit për të praktikuar goditje dhe coptim. 1. Shiu është në Ju nuk mund të përdorni kursin e golfit. Në këtë kohë, ju vetëm duhet të hapni këtë kafaz golfi kudo që dëshironi të vendosni dhe pastaj, praktikoni lirisht aftësitë tuaja të golfit 2. Ky kafaz golfi është forma e një çadre. Kur jeni duke praktikuar në ambiente të mbyllura, kjo mund t'ju sjellë një ndjenjë të veçantë 3. Lecka e oxfordit me densitet të lartë e bën këtë kafaz golfi mjaft të qëndrueshëm për të duruar praktikën tuaj të goditjes për një kohë të gjatë 4. Para se të praktikoni, kjo tyl golfi është e lehtë për tu instaluar. Pas kësaj, ju gjithashtu mund ta shkëputni me lehtësi për t'ju ndihmuar të organizoni ndihmat tuaja të trajnimit sipas dëshirës 5. Ky mjet i trajnimit të golfit është një shok i mirë kur keni nevojë për pushim, argëtim ose praktikë etj. 6.Dredhni shufrën tuaj të golfit dhe goditni topin në kafazin e golfit pa marrë parasysh se është i butë ose me shi ose me erë. Thjesht varet nga ju që të vendosni se kur dhe ku ta filloni udhëtimin tuaj të golfit. 7. Montimi i lehtë: Rrjeti i golfit është i shpejtë për tu vendosur dhe palosur në konfigurimin / prishjen 2 minutëshe për më shumë praktikë. 8. Përshtatshëm: Çdo rrjetë golfi ka një çantë transporti të qëndrueshme për t'ju ndihmuar ta ruani dhe ta merrni me lehtësi! Faleminderit! Lloji: Kafaze Materiali i rrjetës: Oxford Metrazhe Materiali i shufrës mbështetëse: Tekstil me fije qelqi Ngjyra: E zezë, e gjelbër Madhësia: 200x100x140cm / 78.74x39.37x55.12 Madhësia e Paketuar: 50x25x10cm / 19.69x9.84x3.94 Rasti: Brendshëm, Jashtë Tema: Sportet Lloji i sportit: Golf MOQ: 1 copë Paking: 1 copë / çantë mbajnë
Teleskopi Laser golfi me golf
Teleskopi Laser golfi me golf
Pse na duhet Golf Laser Rangefinder? Një nga gjërat më të vështira për t'u matur kur jeni i ri në lojë është distanca. Dhe një nga gjërat me të cilat "pro i vjetër" ka probleme është distanca. Fakti është, të gjithë kemi probleme me vlerësimin e distancës. Saktësi superiore në 0.3 jardë brenda 200 kopshteve, vetëm distancat e zbulimit Feyond mund të përmbushin këtë saktësi të lartë në treg; Saktë deri në 0,55 y oborre nga 200-660 oborre; Masat në Oborre ose Metër; Modalitete të shumëfishta (modaliteti i skanimit të shtizës, rregullimi i pjerrësisë së golfit, matja e shpejtësisë) Përmasa të lehta dhe kompakte (mund të futet në xhep): madhësia e xhepit (110 * 65 * 38 mm), pesha e lehtë (164 g) , shumë më e vogël dhe më e lehtë se vëzhguesit e tjerë. Përfshihet bateri litiumi CR2 3V me jetëgjatësi: 5000 herë automatikisht fiket pas 8 sekondash. Dizajn ergonomik, i butë (ABS + PP), të tjerët janë thjesht PP, distanca për golfin tonë ju jep një përvojë më të mirë. Zmadhim 6x me sistem HD me gjatësi fokale fikse, Ndriçues, me një pamje me rezolucion të lartë; Mbrojtje nga uji dhe bretkosa; Për akoma më shumë saktësi, Gjetësi i fushës së golfit Feyond me kompensimin e pjerrësisë së golfit automatikisht llogarit distancën e përpjetë ose teposhtë dhe shfaqet së bashku me distanca deri në majë, në mënyrë që të zgjidhni klubin e duhur dhe të godisni topin me besim. Teknologjia e Avancuar e Blerjes së Flamurit filtron shtizën nga objektet e sfondit (degë dhe bar) duke siguruar që të qëlloni flamurin. Prioriteti i Parë i Synimit mund të arrijë objektivin e parë / më të afërt midis matjeve të shumëfishta të marra, pa pritur për një tregues dytësor, si një dridhje. Shumë më lehtë për të instaluar dhe shkëmbyer baterinë, thjesht duhet të shtyni mbulesën, krahasuar me distancat e tjera të golfit Bateria litium CR2 3V ka përfshirë, mund të përdorë të paktën 3000 herë plus, automatikisht fiket pas 8 sekondash. Një mbajtje e fortë premium e fortë me zinxhir të butë me rreshtim të butë, jo e lehtë për deformim, duke mbrojtur gjetësin e rrezes nga ndikimi dhe rënia. Lehtë për tu mbajtur, me rripin e mbyllur dhe kapësin metalik për t’u varur në çantën e golfit, mund të sigurohet kundër rënies, i përshtatshëm për golf, gjueti, alpinizëm dhe përdorim në natyrë, i papërshkueshëm nga uji. Përfshin rripin e rripit nëse doni të mbani gjetësin tuaj të poligonit pa çantën tuaj të golfit. Detajet e Mini Golf Rangefinder; Diapazoni: 600m Ngjyra: (E zezë, e kuqe, blu, e bardhë, gri, rozë) Lloji i baterisë: 3V, CR2 * 1 Njësitë: M / YD Saktësia: 0,5 milion ± Lloji i lazerit: 905nm Siguria e syve: FDA (CFR 21) Pamja e fushës: 7 ° Zmadhimi: 6X Diametri objektiv i objektivit: 22 mm Diametri i copës së syrit: 16 mm diametri i nxënësit të daljes: 3.7 mm Dioptria: ± 5D Metoda e rregullimit të dioptrisë: Rregullimi i syrit Temperatura e punës: 0 ° c- + 40 ° c Shfaqja: LCD Madhësia: 110 * 65 * 38 mm Pesha pa bateri (g): 164g MOQ: 1 set
Golf HighQuality Putting Mat golf jeshile me shumicë- 深圳 市 飞 羊 运动 用品
Golf HighQuality Putting Mat golf jeshile me shumicë- 深圳 市 飞 羊 运动 用品
Ky rrogoz i çrregullt i gjelbër i golfit Feyond simulon jeshilen e vërtetë të golfit, kështu që ju të shijoni ndjenjën e klubit të golfit në shtëpi! Kështu që të mund të shijoni argëtimin e lojës së golfit në çdo kohë, kudo! Ju gjithashtu mund të praktikoni vendosjen, e cila është një zgjedhje e mirë për fillestarët! Të përdorura në Shtëpi, zyrë, garazh, punë ose në ambiente të jashtme, këto të Gjelbërta Vendosja e Gjelbër janë mënyra më e lehtë për të praktikuar lojën tuaj të shkurtër gjatë gjithë vitit. Realistic Premium Terf Vendosja e Sipërfaqes për t'u ndjerë dhe për të vepruar si jeshile me të vërtetë. Mund të personalizoni jeshilen e çdo madhësie dhe forme, dhe gjithashtu të personalizoni logon tuaj. Le të jetë e juaja. Kur e përdorni, mund ta mbështillni dhe ta mbledhni. Kur e përdorni, mund ta nxirrni direkt! Shumë i përshtatshëm, gjithashtu nuk do të zërë hapësirë! Golf është një lojë e durimit dhe të mësuarit, dhe lojtarët më të mirë të golfit po mësojnë pothuajse çdo orë të çdo dite duke praktikuar ritmin, qasjen e tyre dhe gjithashtu duke mësuar se si të mbajnë durimin e tyre nën kontroll kur gjërat nuk shkojnë siç duhet. Tani, nuk keni nevojë të jeni në kursin e golfit ose në poligonin e vozitjes për të praktikuar dhe përsosur lojën tuaj. Mund të bëhet gjithashtu në shtëpi përmes lehtësive më të mira të dyshekëve më të mirë, të cilat rikrijojnë kushtet e gjelbërta në mënyrat që oborri juaj nuk mundet kurrë. Ata nuk janë vetëm shtrirje golfi që kanë vrima në një skaj, ato janë autentike, të dobishme dhe shumë janë të personalizueshme, për t'ju dhënë një sfidë më shumë. Detajet e Golf Putting Green; Lloji: Vendosja jeshile Ngjyra: Jeshile Paketa e përfshirë: 1 copë / set MOQ: 1 copë Materiali: PP + PE Jeta e barit: 6-10 vjet
Prodhuesit profesional të mjeteve të golfit Golf
Prodhuesit profesional të mjeteve të golfit Golf
Shtë një dizajn inovativ që bën që puna e dritës të riparohet jeshile. Lojtarët e golfit duhet të mbajnë me vete mjete divot në kursin e golfit në mënyrë që ata të rregullojnë çdo dëm që shohin, duke ndihmuar në mbajtjen e kursit në rregull kusht për të gjithë. pershkrim i detajuar Nëse dëshironi të freskoni veglën e golfit ose për veten tuaj ose për ta bërë një dhuratë, nuk do të bëhet më mirë se një mjet ndarjeje me fletë kalimi. Ka dy dhëmbëza metalikë që rrotullohen nga zorra e saj, si një thikë çelësash. Prongat përdoren për të riparuar dëmtimin e terrenit në fushën e golfit, zakonisht të shkaktuar nga lojtarët që kontaktojnë barin me shkopinjtë e tyre ose nga topat e golfit që zbresin në kopshtin e gjelbër. Prongjet e vegla e ndarjes së fletës së ndërprerjes futet në terren në skajet e jashtme të markës. Skajet pastaj shtyhen me kujdes prapa drejt qendrës për të mbyllur hendekun. Kjo teknikë përdoret në mënyrë që Marka riparohet pa shkaktuar dëme të mëtejshme në rrënjët e barit. Materiali: çelik inox + aliazh zinku / alumini / plastika Madhësia: 3 * 12cm (e shpalosur) Pesha: 47g MOQ: 10logo : e personalizuar
  • 2017
    Krijimi i ndërmarrjes
  • 50+
    Personeli i ndërmarrjes
  • 1900+
    Zona e fabrikës
Shenzhen Feyond Sport Co, Ltd

Shenzhen Feyond Sports Co, Ltd është një kompani e specializuar në prodhimin dhe dizajnimin e grupeve të vogla dhe të mëdha të produkteve të golfit dhe furnizime të tjera golfi, duke mbuluar një sipërfaqe fabrike prej 1900m2.


E vendosur në Provincën Guangdong të Kinës, ne mund të plotësojmë nevojat nga grupe të ndryshme klientësh me produkte të ndryshme golfi; Në ditët e sotme, ne shesim dhe prodhojmë të gjitha llojet e produkteve të golfit dhe furnizimeve të golfit, të tilla si aksesorët më të mirë të golfit, seri praktike për vendosjen e golfit, ndihmat për trajnimin e golfit dhe trajnerin e luhatjes së golfit dhe produkte të tjera të sportit të golfit.


Sportet Feyond do të insistojnë në filozofinë e "golfit Feyond, Mos ndalo kurrë". Ne shpresojmë të mësojmë rreth kërkesave tuaja dhe të krijojmë biznesin tonë të shkëlqyeshëm.

Ne shpresojmë të mësojmë rreth kërkesave tuaja dhe të krijojmë biznesin tonë të shkëlqyeshëm.
Rastet e tanishme-2
Rastet e tanishme-2
Rastet-2. Ky kafaz goditje është bërë për një kurs golfi kinez, ata do ta përdorin atë për të përgatitur golfin në shtëpi, kafazi që godet golfin zakonisht është 3x3x3m, ne mund ta bëjmë edhe madhësinë tuaj, por shumica e njerëzve e përdorin këtë madhësi, dhe gjithashtu mund të keni një leckë të synuar, ju gjithashtu mund të bëni modelin ose logon tuaj në leckën e synuar, ne jo vetëm që bëjmë kafaz goditjeje golfi, por gjithashtu bëjmë mat golfi, ju mund ta shihni atë nga vedio, zakonisht është 1.5x1.5m.we gjithashtu mund të nxisni mat të tjerë të golfit nëse dëshironi, ju mund të shihni nga katalogu ynë i produkteve të tjera, gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund t'ju nxisim topin e golfit, gomën e gomës së golfit, klubin e golfit së bashku, ju mund të blini ndonjë produkt golfi nga ne, disa janë fabrika jonë e bërë, disa janë cooperater tonë të sigurojë, ne do të përpiqemi të mirën tonë për t'ju shërbyer mirë.
Rrjeta goditëse golfi Rasti1
Rrjeta goditëse golfi Rasti1
RASTET Ky set goditjeje golfi u krijua për klientët e SH.B.A.-së, ai shet Tregun e SH.B.A.-së dhe Kanadasë dhe bëri një shitje të mirë, i gjithë kompleti përfshinë një kafaz të madh goditës, në kafaz ka një leckë të synuar, dizajni dhe logoja në leckën e synuar, gjithashtu keni një dyshek golfi, top golfi, gomë gome golfi, një manual dhe një çantë të madhe najloni për t'i paketuar të gjitha. zgjedhja më e mirë, kur keni një kopsht personal, përdorni këtë dizajn kafazi i goditur është një përvojë e mrekullueshme ... shpresoj ta doni dhe të blini nga ne. Detajet: Madhësia e kafazit: 2.2x3m Materiali i kafazit: Poliester Lecka e synuar Madhësia: 1.5x1.5m Materiali i rrobave të synuara: Najloni Praktikë golfi: Top golfi 2 shtresash, 3 copë për set, 3 ngjyra (e bardhë, blu, e kuqe) Gomë gome golfi: 3 copë për set (e bardhë, blu, e kuqe) 1 copë çantë najloni me logo, manual 1 copë MOQ : 500 grupe Koha udhëheqëse: 30-40 ditë pune
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
telefon
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje
Shtojcë: