Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Денес, ние продаваме и произведуваме сите видови на голф спортски производи.
Спорт дома, feydon висок квалитет на голф пракса chipping нето фабрика на големо
Спорт дома, feydon висок квалитет на голф пракса chipping нето фабрика на големо
Feydon е професионален снабдувач на голф производи и продажни услуги.Ако сакате да бидете прилагодени и да знаете повеќе за нас, ве молиме да не поврзете со:Веб-страница: https://www.pargolfgear.com.WhatsApp: +8618813984783.Е-пошта: Anglyanggolf@outlook.comYouTube: https://www.youtube.com/channel/ucvwgckc8d-u-qpvk0bfuza.Фејсбук: https://www.facebook.com/feyond-golf-103534898467576.LinkedIn:https://www.linkedin.com/in/angel-yang-golf-3158b4155/#golf chipping net # feydon Golf # Golf Price Net # Golf Net # Golf Diming Net #
Feydon топла продажба телескоп ласерски голф опсег
Feydon топла продажба телескоп ласерски голф опсег
Feydon е професионален снабдувач на голф производи и продажни услуги.Ако сакате да бидете прилагодени и да знаете повеќе за нас, ве молиме да не поврзете со:Веб-страница: https://www.pargolfgear.com.WhatsApp: +8618813984783.Е-пошта: Anglyanggolf@outlook.comYouTube: https://www.youtube.com/channel/ucvwgckc8d-u-qpvk0bfuza.Фејсбук: https://www.facebook.com/feyond-golf-103534898467576.LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/angel-yang-golf-3158b4155/#Telescope Laser Golf Rightfinder #feyond Golf # Golf Range Finder # Golf Darkfinder # Laser Golf Rankerfinder #
Прилагодено FeyDon Професионални голф диви производители производители од Кина
Прилагодено FeyDon Професионални голф диви производители производители од Кина
Feydon е професионален снабдувач на голф производи и продажни услуги.Ако сакате да бидете прилагодени и да знаете повеќе за нас, ве молиме да не поврзете со:Веб-страница: https://www.pargolfggear.com.WhatsApp:+8618813984783.Е-пошта:Angelyanggolf@outlook.comYouTube:https://www.youtube.com/channel/ucvwgckc8d-u-qpvk0bfuza.Фејсбук:https://www.facebook.com/feyond-golf-103534898467576.LinkedIn:https://www.linkedin.com/in/angel-yang-golf-3158b4155/# Golf Divot Tool # Голф Поправка # Голф Поправка алатка # голф теренски вилушка # голф преклопна диватот алатка #
Кина feydon најдобра тато подарок divot алатка и голф топката Марк фабрика цена производители - feydon
Кина feydon најдобра тато подарок divot алатка и голф топката Марк фабрика цена производители - feydon
Feydon е професионален снабдувач на голф производи и продажни услуги.Ако сакате да бидете прилагодени и да знаете повеќе за нас, ве молиме да не поврзете со:Веб-страница: https://www.pargolfgear.com.WhatsApp: +8618813984783.Е-пошта: Anglyanggolf@outlook.comYouTube: https://www.youtube.com/channel/ucvwgckc8d-u-qpvk0bfuza.Фејсбук: https://www.facebook.com/feyond-golf-103534898467576.LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/angel-yang-golf-3158b4155/detail/recent-activity/# Goff Подарок Подарок Golf # Golf Divot Tool # Голф Повторете алатка # Подарок за голф Постави со кутија #
  • 2017.
    Основање на компанијата
  • 50+.
    Персонал на компанијата
  • 1900+.
    Фабрика област
Шенжен FeyDe Sports Co, Ltd.

Шенжен FeyDon Спорт копродукции, Ltd е компанија специјализирана за производство и дизајнирање мали и големи серии на голф производи и други голф резерви, покривајќи фабрика површина од 1900 ° П.


Се наоѓа во провинцијата Гуангдонг на Кина, можеме да ги задоволиме потребите од различни групи на клиенти со различни голф производи; Денес, ние ги продаваме и произведуваме сите видови на производи за голф и голф, како што се најдобри додатоци за голф, голф ставајќи ја практиката серија, голф обука СИДА и голф замав тренер и други производи за голф спортски производи.


FeyDod Sports инсистира на филозофијата на "Feydon Golf, никогаш не престанува". Со нетрпение очекуваме да научиме за вашите барања и создавање на нашиот одличен бизнис.

Со нетрпение очекуваме да научиме за вашите барања и создавање на нашиот одличен бизнис.
Случаи во Feyond-2
Случаи во Feyond-2
Случаи-2. Овој кафез за удирање е направен за кинески терен за голф, тие ќе го користат за подготвување голф дома, кафез за удирање голф обично е 3x3x3m, можеме да ја направиме и вашата големина, но повеќето луѓе ја користат оваа големина, а исто така може да има и целна ткаенина, исто така можете да го направите вашиот дизајн или лого на целната крпа, ние не само што правиме голф што удира во кафез, туку исто така правиме и голф, можете да го видите од видиото, обично е 1,5х1,5 м. исто така, поттикнувајте други голф теписи, ако сакате, можете да видите од нашиот каталог на други производи, исто така, ако ви треба, можеме да ви пружиме топче за голф, гумен голф за голф, голф-клуб заедно, можете да купите производи за голф од нас, некои се наши сопствена фабрика направена, некои се наши соработници, ќе се обидеме најдобро да ви служиме добро.
Мрежа за удирање голф Случај1
Мрежа за удирање голф Случај1
СЛУЧАИ Овој комплет мрежата за удирање голф е направена за клиенти во САД, продава пазар на САД и Канада и има добра продажба, целиот сет вклучува голем кафез за удирање, на кафезот има целна крпа, може да го направи вашиот дизајн и лого на целната крпа, исто така, имате голф, топка за голф, гумен голф за голф, прирачник и голема најлонска торба за да ги спакувате сите. можете да го користите во вашата градина или на курс за клуб, играњето дома е најдобро избор, кога имате лична градина, користете го овој дизајн удирањето кафез е прекрасно искуство , се надевам дека го сакате и купувате од нас. Детали: Големина на кафез: 2,2x3м Материјал во кафез: полиестер Целна ткаенина Големина: 1,5х1,5м Целен материјал од крпа: Најлон Голф вежба: топче за голф со 2 слоја, 3 парчиња по сет, 3 бои (бела, сина, црвена) Гумен гума за голф: 3 парчиња по сет (бела, сина, црвена) 1 парчиња најлонска кеса со лого, 1 парче прирачник MOQ : 500 комплети Време на водење: 30-40 работни дена
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Име
Телефон/WhatsApp
Е-пошта
име на компанија
содржина
Прилог: